Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

KALDIRIM ÜSTÜ MENÜ TAHTASI - TEK TARAFLI

1 ile 6 arası toplam 6 ürün (1 Sayfa)

 

 

Kaldırım Üstü Menü Tahtası - Tek Taraflı olarak, bir yazı yüzeyine sahip, ceviz rengi doğal ladin ahşap çerçeve ve ayaklardan oluşmuş bir şekilde sunulmaktadır. Özellikle cafe ve restoran gibi işletmelerde kullanılan menü tahtaları, işletme önünden geçen kişilere mesajların en güzel şekilde iletildiği enstrümandır. Kaldırım Üstü Menü Tahtası - Tek Taraflı yazı alanı ile, menü tahtasının hedeflenen alana çevrilebilmesine olanak tanır. Çift taraflı muadiline göre maliyet avantajı olan ürün, kalite standartlarımız doğrultusunda HPL Laminat yüzey ile satışa sunulmaktadır. Bu yüzey, boyalı yüzey alternatiflerine göre, kara tahta - tebeşir uyumunu en güzel şekilde gözler önüne sermekle birlikte, yazma ve silme performansında üst düzey kaliteyi taahhüt eder.

Tebeşirin bastırılma şiddetine göre aynı renk tebeşirden farklı renk yoğunluğu ve kalınlıklarda görseller çıkarılmasına imkan tanıyan kara tahta yüzeyi, ceviz rengi ahşap ayak ve çerçeve ile çevrelenmiştir. Ürünün ayakta durabilmesine imkan tanıyan arka ayak, yine doğal ahşap ve ceviz renge sahip olarak menü tahtası ile bütünleşmektedir. Sağlam menteşe ile yazı yüzeyinin arkasına monte edilmiş olan arka ayak, menü tahtası için açısı ayarlanabilir bir aksesuar olmaktadır. Koleksiyonumuzda bulunan küçük enli ölçülere sahip menü tahtaları, yer darlığı olan işletmelere sunumları için bir çözüm olarak üretilmektedir. 

Kaldırım Üstü Menü Tahtası - Tek Taraflı farklı ölçü çeşitleri ile Chalky markası altında sunulmaktadır. Chalky' nin üstün kalite taahhüdü ile üretilen menü tahtaları hakkında detaylı bilgiye www.karatahtam.com adresimizden ulaşabilir, farklı ödeme seçenekleri ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettiğiniz her türlü soru ve görüşünüz için bizimle iletişime geçebilir, koşulsuz kullanıcı memnuniyeti ilkemizi deneyimleyebilirsiniz.