Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

KALDIRIM ÜSTÜ MENÜ TAHTASI - ÇİFT TARAFLI

1 ile 6 arası toplam 6 ürün (1 Sayfa)

 

 

Kaldırım Üstü Menü Tahtası - Çift Taraflı olarak, cafe ve restoran işletmelerinde her iki yönden de görülebilen tebeşirli yazı yüzeyi ile ceviz rengi ladin ayak ve çerçeveye sahip, çatı tipi olarak ta adlandırılan menü tahtası çeşitlerindendir. Mdf panel üzerine lamine edilen kara tahta yüzeyi HPL Laminat malzemeden oluşmaktadır. Tebeşir ve sıvı tebeşir ile yazmaya imkan veren bu yüzey, yüksek yazma performansına sahip, mukavemeti yüksek bir üründür. Yazı işleminde uygulanan tebeşir bastırma şiddetine göre farklı kalınlık ve doygunluktaki renk üretimi ile, Kaldırım Üstü Menü Tahtası - Çift Taraflı görsel uygulamalarda mükemmel sonuçlar alınmasını sağlar. Kara tahta - tebeşir birlikteliği, ziyaretçiler üzerinde sunumların estetik olmasını ve göze çarpmasın sağlayan güzel bir etki bırakmaktadır.

Kaldırım Üstü Menü Tahtası - Çift Taraflı kullanılabilen yapısı ile çatı tipi olarak ta adlandırılmaktadır. Sağlam menteşeler ile birbirine monte edilen yazı tahtaları, alt kısmında bulunan metal aksam sayesinde belli bir açıdan fazla açılmayarak sağlam bir şekilde yerinde durabilmektedir. Farklı ölçü ve yüzey rengi seçeneklerine sahip menü tahtaları, yer darlığı olan işletmeler için dar ölçülerde de üretilerek benzersiz bir ürün grubu oluşturmaktadır.

Estetik ve görsel olarak etkileyici sunumlar yapılmasına imkan sağlayan Chalky menü tahtası çeşitlerimiz ile ilgili detaylı teknik bilgiyi online satış sitemiz olan www.karatahtam.com dan alabilir, dilerseniz farklı ödeme seçenekleri ile güvenle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü soru ve görüşünüz için bizimle iletişime geçebilir, koşulsuz kullanıcı memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda firmamızı deneyimleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan bilgileri elimizden geldiğince verebilmekten ve taleplerinizi karşılayabilmekten memnuniyet duyarız.